Toruń – Weekend dla Singli

od 1300 zł / za osobę

 • 5 dni
  26-30 września
 • dla Singli
 • Toruń,
  Wrzesień 2024

Odkryj Toruń - Przygoda Dla Singli!

Czy marzysz o wyjątkowej przygodzie, pełnej fascynujących miejsc, nowych znajomości i niezapomnianych wspomnień? Wyrusz z nami na niezapomniany weekend dla singli do urokliwego Torunia, miasta pełnego historii, kultury i niezwykłego uroku!

Co w programie?

Magiczna Starówka Torunia

Spacer po pięknie zachowanym średniowiecznym Starym Mieście to podróż w czasie. Wąskie uliczki, kolorowe kamienice i majestatyczne kościoły tworzą niepowtarzalną atmosferę, która zapewni Ci niezliczone okazje do spacerów i ciekawych rozmów.

Rozsmakuj się w...

toruń

Toruń to raj dla smakoszy! Spróbuj tradycyjnych pierników, którymi miasto słynie na cały świat, oraz innych lokalnych przysmaków w knajpkach i restauracjach. A może wspólna degustacja będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości?

Nowe Widoki, Nowe Możliwości

Wspinaczka na gotycką wieżę kościoła św. Jana lub spacer wzdłuż malowniczego bulwaru nadwiślańskiego to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie w Toruniu. Podziwiaj panoramę miasta i dziel się wrażeniami z innymi singlami, którzy podobnie jak Ty szukają przygód.

Niezapomniane Singlowe wieczory

Toruń to miasto pełne wydarzeń kulturalnych, koncertów i festiwali. Skorzystaj z okazji, by wziąć udział w ciekawych wydarzeniach i spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach.

Wieczory spędzone w towarzystwie nowych przyjaciół czy potencjalnych partnerów to jedna z najcenniejszych pamiątek z podróży. Wybierz się na wieczorne spacery, do klubów lub na malownicze widokowe tarasy, gdzie możesz cieszyć się wspólnym czasem do białego rana.

Weekend Dla Singli w Toruniu - Twój Krok W Przygodę!

Nie przegap tej niepowtarzalnej szansy na przeżycie wyjątkowej podróży, poznawanie nowych ludzi i czerpanie radości z każdego momentu. Toruń czeka na Ciebie, byś mógł/a odkryć jego sekrety i stworzyć niezapomniane wspomnienia. Zarezerwuj już dziś swój miejsce na wyjątkowym wyjeździe na weekend dla singli do Torunia i dołącz do nas w tej niezapomnianej przygodzie!

Toruń

Toruń to urokliwe miasto w północnej Polsce, które zachwyca swoją bogatą historią, architekturą i kulturowym dziedzictwem. Znany z pierników Toruń jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jego malownicza Starówka, z wąskimi uliczkami, kolorowymi kamienicami i gotyckimi kościołami, przenosi odwiedzających w magiczny świat średniowiecza. Miasto to było także miejscem urodzenia słynnego astronoma Mikołaja Kopernika, a liczne muzea, festiwale i wydarzenia kulturalne przyciągają miłośników sztuki z całego świata. Toruń to idealne miejsce dla tych, którzy szukają zarówno historii, jak i nowych przygód.

informacje o wyjeździe

miejsce:Toruń
noclegi:Zakwaterowanie w Hotelu lub pensjonacie – pokoje 1 lub 2-osobowe
start imprezy:
2024-09-26 15:30
koniec imprezy:
2024-09-30 10:30
dojazd:dojazd we własnym zakresie
w cenie:
 • zakwaterowanie w hotelu lub pensjonacie standard (5 dni/4 noce)
 • pokoje jedno- lub dwuosobowe
 • wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja
 • zwiedzanie Torunia z przewodnikiem
 • Wycieczka do Malborka i zwiedzanie Zamku w Malborku
 • opiekun grupy
 • rejs statkiem
 • usługa przewodnika
 • ubezpieczenie NNW
cena nie zawiera:
 • innych opłat nie uwzględnionych w programie

Rezerwacja i ceny

Ceny:
osoba w pokoju 1-osobowym: 1550 PLN
osoba w pokoju 2-osobowym: 1300 PLN

Zobacz na mapie:

Sprawdź na mapie gdzie znajduje się miejsce tego wyjazdu dla Singli.

Nie pasuje Ci termin? Szukasz czegoś innego?

…a dołączysz do elitarnej grupy

najlepiej poinformowanych Singli 😉

Single ruszają razem...

na fajne imprezy