Sandomierz – Wrześniowa wycieczka dla Singli

1360 zł / za osobę

 • 4 dni
  12-15 Września
 • dla Singli
 • Sandomierz,
  Wrzesień 2024

Wycieczka dla Singli! 4 miasta: Sandomierz, Rzeszów, Przemyśl, Łańcut

Lubisz poznawać nowe miejsca i interesujących ludzi? Wyrusz z nami na objazdową wycieczkę dla singli i zdobywaj nowe przeżycia i niezapomniane wspomnienia!

Gdzie będziemy?

Dzień pierwszy

Wyjeżdżamy z Wrocławia i spędzamy dzień w Sandomierzu. A w planach: Rynek z Ratuszem, Zamek Królewski, Brama Opatowska, Bazylika Katedralna, Kościół Św. Jakuba, Wąwóz Królowej Jadwigi, Collegium Gostomianum, Synagoga, Bulwar im. Marszałka Piłsudskiego, kościół Św. Ducha, Bulwar nad Wisłą.

Sandomierz

wycieczka dla singli Sandomierz

Sandomierz to urokliwe miasto położone w Polsce, nad rzeką Wisłą. Posiada długą i bogatą historię, sięgającą średniowiecza, kiedy to pełniło ważną rolę jako ośrodek handlowy i administracyjny. Charakteryzuje się malowniczym położeniem na wzgórzach, z pięknymi widokami na Wisłę i okoliczne krajobrazy. W mieście znajduje się wiele zabytków, w tym katedra św. Jakuba, gotycki zamek królewski oraz starówka z zachowaną historyczną architekturą. Sandomierz to także ważne centrum kulturalne, znane z licznych festiwali, koncertów i imprez artystycznych. Dzięki swojemu unikalnemu charakterowi i pięknemu otoczeniu, Sandomierz przyciąga zarówno turystów, jak i miłośników historii.

Dzień drugi

Odkrywamy Rzeszów! Zobaczymy Zamek w Rzeszowie, Aleję pod Kasztanami biegnącą wśród licznych starych kamienic i pałacyków. Odwiedzimy też Pałac Lubomierskich, Rynek, Ratusz, Teatr, obiekty sakralne jak Bazylika WNP M, rzeszowska synagoga.

Rzeszów

wycieczka dla singli Rzeszów

Rzeszów to dynamiczne miasto w południowo-wschodniej Polsce. Jest to stolica województwa podkarpackiego. Miasto ma bogatą historię sięgającą czasów średniowiecza i znane jest z różnorodnych zabytków, w tym zabytkowej architektury, kościołów i pałaców. Rzeszów jest także ważnym ośrodkiem kulturalnym i edukacyjnym, z licznymi muzeami, teatrami i uczelniami. Dzięki dynamicznemu rozwojowi gospodarczemu i nowoczesnej infrastrukturze, Rzeszów przyciąga zarówno inwestorów, jak i turystów.

Dzień trzeci

Dwa w jednym! Na koniec dwa miasta: Przemyśl i Łańcut. Miasta pełne zabytków i urokliwych zakątków

W planach między innymi: Pałac Lubomierskich, Zamek Kazimierzowski, kościół salezjanów, Drewniana cerkiew grekokatolicka, Cerkiew bazylianów, Opactwo benedyktynek i kościół p.w św.Trójcy, Archikatedra rzymskokatolicka, Architatedra greckokatolicka, klasztor karmelitów, Wieża zegarowa, Mury Miejskie, Zamek w Łańcucie i in.

 

Przemyśl to urokliwe miasto w południowo-wschodniej Polsce, leżące nad rzeką San, blisko granicy z Ukrainą. Znane jest z długiej i interesującej historii, sięgającej czasów starożytnych. Miasto posiada malownicze położenie na wzgórzach oraz zachowane zabytki architektury, takie jak katedra św. Jana Chrzciciela, Twierdza Przemyśl oraz liczne kościoły i pałace. Przemyśl ma także znaczenie kulturowe, odgrywając rolę w organizowaniu różnorodnych wydarzeń artystycznych i kulturalnych. To także ważny punkt węzłowy komunikacyjny w regionie.

Łańcut to miasto leżące w województwie podkarpackim. Jest znane głównie z pięknego pałacu w Łańcucie, który jest jednym z najważniejszych zabytków Polski. Pałac jest przykładem neoklasycystycznej architektury i jest otoczony przepięknym parkiem. Miasto ma także inne zabytkowe budowle, w tym kościoły i kamienice, które przypominają o historii i kulturze regionu. Łańcut jest również centrum kultury i organizuje liczne wydarzenia artystyczne oraz festiwale.

informacje o wyjeździe

miejsce:Sandomierz, Rzeszów, Przemyśl, Łańcut
noclegi:Zakwaterowanie w Hotelu lub pensjonacie – pokoje  2-osobowe z łazienką
start imprezy:
2024-09-12 07:00
koniec imprezy:
2024-09-15 22:00
dojazd:autokar z Wrocławia
w cenie:
 • zakwaterowanie w hotelu lub pensjonacie standard (3 dni/2 noce)
 • pokoje lub dwuosobowe z łazienką
 • wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje
 • transport autokarowy
 • opiekun grupy
 • usługa przewodnika
 • ubezpieczenie NNW
cena nie zawiera:
 • wstępy do muzeum i obiektów zwiedzania (zniżki dla osób uprawnionych) koszt około 70 zł-100 zł

cena i rezerwacja

Ceny:
osoba w pokoju 2-osobowym: 1360 PLN

Zobacz na mapie:

Sprawdź na mapie gdzie znajduje się miejsce tego wyjazdu dla Singli.

Nie pasuje Ci termin? Szukasz czegoś innego?

…a dołączysz do elitarnej grupy

najlepiej poinformowanych Singli 😉

Single ruszają razem...

na fajne imprezy