Szczawnica – Jesienny wyjazd dla Singli

1150 zł / za osobę

o wyjeździe...

 • 5 dni
  7-12 października
 • dla Singli
 • Szczawnica,
  Październik 2023

Wyjazd dla Singli do Szczawnicy

Zapraszamy wszystkich Singli do niezwykłej przygody w sercu polskich gór – do Szczawnicy! To magiczne miejsce, otoczone pięknymi krajobrazami Pienin, jest idealnym celem dla tych, którzy pragną wyjątkowej podróży pełnej nowych doświadczeń i spotkań.

Co nas czeka?

Jesień pełna wrażeń

Czekają na was niesamowite przygody i wrażenia! Wspólne wędrówki górskimi szlakami, spływ Dunajcem – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na singli w Szczawnicy. Niezależnie od poziomu aktywności fizycznej, każdy znajdzie coś dla siebie.

Relaks w górskim klimacie

Uzdrowisko w Szczawnicy oferuje możliwość relaksu i regeneracji po dniu pełnym wrażeń. Zanurzcie się w leczniczych wodach mineralnych, wybierzcie się na relaksacyjny masaż lub po prostu cieszcie się chwilą w malowniczym otoczeniu.

Nie tylko przygoda i aktywność czekają na was w Szczawnicy. Lokalne restauracje serwujące wyjątkowe dania regionalne to doskonała okazja do spotkań przy wspólnym stole i poznania nowych osób. Wieczorne spacery brzegiem rzeki, klimatyczne kawiarenki – wszystko to tworzy atmosferę, w której łatwo nawiązać nowe znajomości.

Ruszaj z nami!

Niech wyjazd do Szczawnicy stanie się wyjątkową okazją do poznania innych Singli, czerpania radości z piękna natury i odkrywania siebie na nowo. Dołączcie do nas i stwórzcie niezapomniane wspomnienia w towarzystwie osób, które podobnie jak wy, poszukują niezapomnianych przygód i wartościowych relacji. Szczawnica czeka na was!

Szczawnica

Szczawnica to urokliwa miejscowość położona w Polsce, w regionie Podhalańskim, województwo małopolskie. Otoczona malowniczymi górami Pienin i przepiękną przyrodą, Szczawnica jest popularnym celem turystycznym. Miasto słynie z uzdrowiska, gdzie można skorzystać z właściwości leczniczych miejscowych wód mineralnych. Przez Szczawnicę przepływa rzeka Grajcarek, a spacerując wzdłuż jej brzegów, można cieszyć się wyjątkowymi widokami na okoliczne wzgórza i doliny. Region ten oferuje także liczne szlaki turystyczne i możliwości aktywnego wypoczynku, takie jak wędrówki górskie, kajakarstwo czy jazda na rowerze. Szczawnica to idealne miejsce dla miłośników przyrody i spokoju, a także dla tych, którzy chcą się odprężyć w urokliwej atmosferze górskiego regionu.

Szczawnica

informacje o wyjeździe:

miejsce:Szczawnica
noclegi:Pensjonat lub ośrodek wypoczynkowy (pokoje dwuosobowe, możliwość dopłaty do 1-osobowego)
rozpoczęcie imprezy:
2023-10-07 16:00
zakończenie imprezy:
2023-10-12 11:00
dojazd:dojazd we własnym zakresie
w cenie:
 • zakwaterowanie w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym standard (6 dni/5 nocy)
 • pokoje dwuosobowe z łazienką, TV
 • wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja
 • zwiedzanie Szczawnicy
 • wyprawa w góry
 • usługi przewodnika
 • opiekun grupy
 • ubezpieczenie NNW
cena nie zawiera:
 • dopłata do pokoju 1-osobowego (250 zł)

Impreza Partnera Ruszajmy Razem

Ceny:
osoba w pokoju 1-osobowym: 1400 PLN
osoba w pokoju 2-osobowym: 1150 PLN

Zobacz na mapie:

Sprawdź na mapie gdzie znajduje się miejsce tego wyjazdu dla Singli.

Nie pasuje Ci termin? Szukasz czegoś innego?

…a dołączysz do elitarnej grupy

najlepiej poinformowanych Singli 😉

Single ruszają razem...

na fajne imprezy